Plasma IQ – rewolucyjny lifting powiek

Wraz z upływem lat skóra wokół oczu traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Opadające powieki, sińce pod oczami lub nadmiar zwiotczałej skóry są zauważalnym dowodem jej powolnego starzenia się. Nasze spojrzenie traci blask i nie wzbudza już takiego zachwytu. Czasu nie zatrzymamy, ale możemy spowolnić jego skutki, korzystając z inteligentnych rozwiązań, które pozwalają przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Plasma IQ – inteligentna technologia z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia

Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Prosta i bezpieczna metoda bezinwazyjnego liftingu powiek pozwala uzyskać efekt już po pierwszym zabiegu. Technologia stosowana jest w korekcji powiek zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn i wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry właściwej. Plasma IQ stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek, pozbywając się pierwszych oznak starzenia i skutecznie odmładzając spojrzenie. Zasada działania urządzenia polega na generowaniu mikrowiązki plazmy pomiędzy końcówką urządzenia a skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Pozwala to na kontrolowaną sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej oddziaływania. Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów nie uszkadza warstwy podstawnej skóry właściwej, otaczających tkanek i nie powoduje krwawienia. Zabieg trwa ok. 20 minut, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

Zastosowanie:

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek polecany jest każdemu, kto chce poprawić wygląd skóry wokół oczu, odmłodzić rysy twarzy i uzyskać atrakcyjne spojrzenie.

MĘSKI PUNKT WIDZENIA

Skóra mężczyzn i kobiet różni się. O mężczyznach mówi się, że są gruboskórni i coś w tym jest, ale nie chodzi w tym przypadku o kwestie odporności, ale faktycznej różnicy w grubości skóry. Męska skóra zawiera więcej kolagenu, wygląda na bardziej naprężoną i jędrniejszą, co jednak wraz z upływem czasu zmienia się.

KOBIECY PUNKT WIDZENIA

Ile razy stałaś przed lustrem i zastanawiałaś się, czy naprawdę ostatnia noc może mieć aż tak znaczący wpływ na Twój wygląd? Jakich trików musisz użyć nakładając makijaż, który nie pozostawi śladów na górnej powiece? Kurze łapki, opadające powieki, może to tylko tak dziś, a może od dziś już
będzie inaczej?

Pielęgnacja po zabiegu

  • przez ok. 4 dni po zabiegu przemywać skórę Octeniseptem, płynem micelarnym lub wodą termalną
  •  kilka razy dziennie przez okres tygodnia stosować kremy łagodząco-kojące (np. Zinalfat) aż do chwili całkowitego wygojenia skóry
  •  przez miesiąc po zabiegu ochraniać miejsca narażone na bezpośrednie działanie promieni UV (kremy z filtrami anty-UVA i B o wysokich wskaźnikach ochrony, najlepiej SPF 50)
  •  przez cały okres rekonwalescencji trzeba unikać korzystania z basenów, saun, solarium, dotykania skóry brudnymi rękami, zdrapywania strupków, używania peelingów
  •  przez okres około 3‒4 dni od zabiegu zaprzestać używania podkładu, pudru, różu itp.