Pielęgnacja dłoni

Piękne, zdrowe paznokcie, aksamitna skóra dłoni to marzenie każdej kobiety. Jest to część naszej urody i kobiecości bez względu na wiek. W dzisiejszych czasach także na mężczyznach spoczywa obowiązek prawidłowej pielęgnacji dłoni i paznokci.

Niestety nasze dłonie zawsze są odsłonięte i narażone na szereg czynników szkodliwych takich jak wiatr, zimno, słońce, substancje chemiczne oraz częsty kontakt z wodą, co powoduje przesuszenie, łuszczenie i pękanie naskórka, dlatego bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja zarówno w domu jak i w gabinecie kosmetycznym…


Manicure

Jest to zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków. Zmiękcza stwardniały naskórek, odżywia paznokcie, uelastycznia skórki. Po zabiegu dłonie i paznokcie odzyskują piękny wygląd.

W ofercie:

 • manicure tytanowy,
 • manicure hybrydowy,
 • manicure tradycyjny,
 • zabieg odżywczo- regenerujący,
 • wzmocnienie paznokci - baza proteinowa,
 • KURACJA IBX - łamliwość paznokci, plamki, bruzdy

MANICURE JAPOŃSKI

P. Shine - Japoński manicure

Jeśli masz kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie to z pewnością pomoże zabieg P.Shine.

400 lat temu japońskie arystokratki odkryły jak nadawać swym paznokciom piękny blask różowej perły. Technika ta jest znana na całym świecie i dostępna już w naszym gabinecie.
P.Shine to manicure, który bazuje na tych antycznych prawidłach gejsz i dam dworu. Jego główną zaletą jest wzmacnianie płytki paznokcia bez użycia jakichkolwiek chemikaliów. 
Głównym preparatem P. Shine jest zielona zawierająca naturalne substancje bogate w witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego. W zmatowione paznokcie wciera się ją za pomocą specjalnej zielonej polerki, która pobudza mikrokrążenie. Pasta dostaje się w głąb paznokcia uzupełniając braki i wzmacniając go od wewnątrz. Na tak przygotowane podłoże nanosi się puder za pomocą różowej polerki. Ta warstwa nadaje płytkom różowego blasku i chroni przed spłukaniem pasty.

Po zabiegu paznokcie błyszczą blaskiem różowej perły przez 2 tygodnie. Paznokcie są mocniejsze, szybciej rosną i są odporne na wszelkie uszkodzenia. Bezpośrednio po zabiegu nie malujemy płytki, gdyż lakier nie utrzyma się na super gładkiej powierzchni wypolerowanego paznokcia.

MANICURE TYTANOWY

Metoda stylizacji SNS proponuje innowacyjny manicure o tytanowej trwałości. 
Produkt SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie, teraz dostępny już w Polsce.

SYSTEM ODBUDOWY PAZNOKCI IBX

IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści, to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie!

Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka, zamiast - jak pozostałe zabiegi na rynku, pozostawać na jej wierzchu.

Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, utwardzamy w świetle UV. To takie proste!

IBX, to nowy rodzaj zabiegu w Salonach - oferuje profesjonalną pomoc  słabym i zniszczonym paznokciom.

ZASTOSOWANIE: pod stylizacje żelową i jako zabieg pomagający rosnąć naturalnym paznokciom:

 • Tworzy powłokę ochronną na płytce.
 • Redukuje lub całkowicie usuwa "biała plamki" na płytce, które mają tendencję do tworzenia się pod stylizacjami
 • IBX Repair używany jest do "naprawy" poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu. IBX Repair stosowany jest do obszarów objętych uszkodzeniem, w szczególności do bruzd, pęknięć, rozdwajających się i łuszczących końcówek płytki
 • Działa jak taśma dwustronna, spajając uszkodzone obszary
 • IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost
 • Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznokcie są gładkie i lśniące
 • Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci
 • IBX to penetrujący środek wzmacniający, który łączy ze sobą górne warstwy płytki paznokcia, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją żelową.
 • Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie - sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze!
 • Wzmacnia płytkę spajając jej górne warstwy, zapewniając jej siłę i ochronę